Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2011-01-26 11:49:13

Pieski czekają na Twoją adopcję

   Schronisko w Sosnowicach, działające od 2007 r. ma obecnie pod swoja opieką 72 psy. Są to głównie mieszańce, ale wśród nich jest także mieszaniec amstaf, mieszaniec rotwailer, mieszaniec wyżeł niemiecki. Bardzo często zdarzają się również psy rasy haski.

   Większość psów będących pod opieką schroniska jest wykastrowana i wysterylizowana. Wszystkie zwierzęta posiadają aktualne szczepienia.
   Osoby pracujące na co dzień w schronisku starają się zapewnić jak najlepsze warunki dla czworonogów. Jednak tym wszystkim zwierzętom brakuje po prostu ludzkiej życzliwości, one czekają na swoich przyszłych właścicieli.
   Każdy kto chciałby przygarnąć psa proszę kontaktować się z biurem Schroniska dla zwierząt w Sosnowicach pod nr tel. 91 38 60 535 w godz. 7:00-18:00 od poniedziałku do piątku.
   Wierzymy, że wiele psów wkrótce znajdzie swojego nowego przyjaciela.+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia