Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

2020-03-13 12:13:55

Informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice i Uczniowie, zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych to nie są ferie. Pamiętajcie Państwo, że to jest czas, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.

Nie wolno potraktować braku zajęć jako okazji do zabawy i spotkań towarzyskich.

Do minimum należy ograniczyć kontakty z innymi ludźmi, kolegami, przyjaciółmi i dalszymi krewnymi.

Niech Państwa dzieci poświęcą ten czas na naukę, czytanie książek i zajmowanie się hobby.

Nauczyciele w miarę możliwości będą przekazywać informacje i materiały edukacje dla uczniów poprzez dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, telefony lub media społecznościowe, szczególnie dla klas ósmych.

Dzieci mogą korzystać ze strony https://epodreczniki.pl/ksztalcenie-ogolne/szkola-podstawowa oraz edukacyjnych programów telewizyjnych emitowanych przez TVP.

Proszę śledzić informacje pojawiające się na stronie internetowej men.gov.pl.+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia