Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-31 15:29:37

Wielkie dofinansowanie - blisko 4 miliony złotych na remont szkoły w Golczewie

   Z przyjemnością i satysfakcją chcielibyśmy Państwa poinformować o ogromnym sukcesie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych dla Gminy Golczewo.

   Wnioskowany projekt pn. „Termomodernizacja obiektu Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie przy ul. Szkolnej 2 jako element procesu rewitalizacji społecznej stwarzający nowe możliwości rozwijania aktywności społecznej mieszkańców gminy Golczewo” uzyskał dofinansowanie w wysokości 3.865.873,98 zł!

   „Jest to nasz najważniejszy projekt, o który staraliśmy się przez ostatni rok. Środki te otwierają całkowicie nowe możliwości rozwoju oświaty w naszej gminie. W ramach planowanego projektu zostaną wykonane takie prace jak: docieplenie budynku, naprawa dachów, wymiana okien, wymiana instalacji centralnego ogrzewania, a także gruntowany remont obydwu placów położonych przy szkole” – Burmistrz Maciej Zieliński nie ukrywa ogromnej radości z sukcesu.
    To długo wyczekiwane przedsięwzięcie zmieni diametralnie wizerunek golczewskiej szkoły. Inwestycja ta przyczyni się w przyszłości do dużych oszczędności związanych z eksploatacją budynku.  

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia