Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-07 14:36:38

Stadion miejski w Golczewie z nową trybuną

    Z inicjatywy Burmistrza Golczewa oraz  Zarządu Ludowego Klubu Sportowego „Iskra” zakończony został pierwszy etap projektu pn. „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację” pilotowany przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego.

    Projekt w całości sfinansowany z środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.
    Nowa trybuna poprawi komfort i bezpieczeństwo widzów biorących bezpośredni udział w wydarzeniach organizowanych na terenie  obiektu.
    Zapraszamy wszystkich Państwa na wydarzenie animacyjne kończące realizację projektu, które odbędzie się w dniu 19 października 2019r. na stadionie miejskim. Szczegółowy plan wydarzenia zaprezentowany zostanie w późniejszym terminie.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia