Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-06-19 08:28:23

Pożegnań nadszedł czas...

    Czerwiec to miesiąc, kiedy dzieci i młodzież z utęsknieniem wyczekują wakacji. Zanim jednak nadejdzie ten upragniony moment w placówkach szkolnych organizowane są uroczystości, podczas których uczniowie żegnają swoje dotychczasowe miejsce nauki.

    W ostatnim czasie takie zakończenia odbyły się w miejscowym Zespole Szkół Publicznych. Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej i gimnazjaliści uroczyście żegnali się ze szkołą w Golczewie. Również dzieci z klas trzecich galowo zakończyli naukę w nauczaniu początkowym.
    Niezwykła ceremonia pożegnania miała także miejsce w golczewskim przedszkolu Źródełko. Tutaj dwie grupy 5-latków pożegnały się z placówką. Był pięknie wytańczony polonez, występy artystyczne i podziękowania za pracę dydaktyczną oraz wychowawczą z dziećmi.
    W szkolnych uroczystościach pożegnalnych brali udział m.in. przedstawiciele władz Gminy Golczewo Burmistrz Maciej Zieliński, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Chłopek, dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie i przede wszystkim dzieci i uczniowie oraz ich rodzice.
    Wszystkim uczniom tych najmłodszym i tym kończącym naukę w Golczewie życzymy wielu sukcesów na nowej drodze zgłębiania szkolnej wiedzy.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia