Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-06-18 15:44:33

Już wkrótce rusza remont świetlicy w Kłodzinie

    Umowa na realizację zadania dotyczącego modernizacji świetlicy wiejskiej w Kłodzinie została podpisana (18.06) w tut. Urzędzie w obecności Burmistrza Golczewa Macieja Zielińskiego i wykonawcy prac tj. firmy ZHU MAKRES z Gryfic.

  Świetlica wiejska w Kłodzinie już wkrótce przejdzie modernizację polegającą m.in. na dobudowaniu części socjalnej, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych pracach wykończeniowych.
Planowane zakończenie robót budowlanych - to październik bieżącego roku.
    Zadanie pn. „Remont i modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Kłodzino” jest współfinansowane w ramach priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, na lata 2014 – 2020.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia