Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-06-11 14:29:21

Wyróżnienia dla najlepszych uczniów

     W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie w dniu 11 czerwca odbyła się miła uroczystość, podczas której uczniowie naszych szkół otrzymali wyróżnienia „Najlepszy Uczeń 2018/2019”.

    W ceremonii wzięli udział: Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Mariusz Michalik, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej w. z. Agnieszka Jasik, Zastępca Burmistrza Golczewa Andrzej Swatowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie Grzegorz Chłopek, wyróżnieni uczniowie i ich rodzice wraz z rodzinami.
   Uroczystość miała szczególną oprawę, którą uświetniły występy muzyczne dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.
   Najważniejszym punktem ceremonii było przyznanie wyróżnień Najlepszy Uczeń 2018/2019 dla osób, które w bieżącym roku szkolnym wykazały się bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem oraz działalnością promocyjną na rzecz swojej szkoły i Gminy Golczewo. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz statuetki absolwenta.
   Osoby wyróżnione tytułem „NAJLEPSZY UCZEŃ 2018/2019”:
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie
1.    Alicja Adamowicz
2.    Anna Wereszczyńska
3.    Jakub Adama Kluska
4.    Michał Leus
5.    Nadia Amelia Pawluś
6.    Julia Kolec
7.    Zuzanna Auguścik
8.    Alicja Myśliwiec
9.    Natan Jędrulak
10.    Zofia Katarzyna Kiełbasa
11.    Julia Matczak
12.    Paulina Bartniczuk
13.    Karol Suszek
14.    Klaudia Pustelnik
15.    Maria Krystyna Cieloch
16.    Amelia Natalia Robelka
17.    Martyna Pietrzak
18.    Agata Wyka
19.    Julian Zieliński


Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej:
1.    Marcin Wenszka
2.    Urszula Szabat
3.    Zofia Kwiatkowska
4.    Alan Saładajczyk
5.    Marzena Radoń
6.    Kornelia Orszulak
7.    Julia Chybowska

Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej Curie w Golczewie:
1.    Krystian Janiszewski
2.    Tomasz Opowicz

   Wszystkim laureatom i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

<<galeria>>

 



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.



Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia