Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-05-29 13:34:49

Uczennica ZSP Golczewo laureatką Lekturiady

   W Książnicy Pomorskiej w Szczecinie w Sali im. Zbigniewa Herberta, odbył się (22.05) Wielki finał konkursu „Lekturiada – w poszukiwaniu urody słowa”. Golczewską szkołę dumnie reprezentowała uczennica Hanna Dziewulska, która zajęła I miejsce w szkolnym etapie konkursu.

   Opiekunem uczennicy była p. Beata Germanowicz. Organizatorem przedsięwzięcia byli Kurator Oświaty Magdalena Zaręba – Kulesza oraz Dyrektor Książnicy Pomorskiej Lucjan Bąbolewski. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Polskie Radio Szczecin. W konkursie swoje możliwości malowania słowem zaprezentowało 13 uczestników z różnych szkół naszego województwa.
   Tytuł Laureata konkursu oraz Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymała uczennica Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Hanna Dziewulska. Zachwyciła swą postawą, kulturą słowa oraz dbałością o język i styl wypowiedzi. Uczennica godnie promowała miejscową szkołę i gminę w województwie. Otrzymała ciekawe nagrody. Jedną z nich będzie udział w audycji Polskiego Radia Szczecin.
   Serdecznie gratulujemy i czekamy na prezentację w Polskim Radiu Szczecin.

źródło: https://szkola.golczewo.pl/aktualnosci/pokaz/694.dhtml

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia