Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-05-16 11:51:52

ZSP Golczewo najlepszą szkołą w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

    14 maja w Koszalinie odbył się finał mistrzostw województwa zachodniopomorskiego szkół podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2006 i młodsze). W turnieju wzięły udział cztery najlepsze szkoły z województwa, w tym reprezentantki golczewskiej szkoły.

    Uczennice ZSP Golczewo po zwycięstwach nad SP18 Koszalin 2:0, SP 39 Szczecin 2:0, oraz SP 4 Wałcz 2:1 zapewniły sobie mistrzostwo województwa i awans na mistrzostwa Polski szkół podstawowych. W nagrodę otrzymały puchar i medale, które wręczył im brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w judo - Marian Tałaj.
Zespół wystąpił w składzie: Julia Gajlun, Nikola Kapusta, Maria Cieloch, Maja Małecka, Paulina Bartniczuk, Martyna Guga, Maja Wereszczyńska, Klaudia Pustelnik, Martyna Mucha, Nikola Jędrzejewska. Trenerem zespołu jest Tomasz Bartniczuk.
    Tegoroczne mistrzostwo jest pierwszym w historii szkoły mistrzostwem województwa w grach zespołowych.
    Gorąco gratulujemy siatkarskiego sukcesu i trzymamy kciuki za wynik w mistrzostwach Polski.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia