Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-05-14 10:21:15

Nasi mieszkańcy startowali w biegach w Wapnicy

   11 maja zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Aktywni” w Wysokiej Kamieńskiej wzięli udział w XXIII Wiosennych biegach przełajowych w Wapnicy.

   W zawodach osiągnęliśmy następujące rezultaty: Miłosz Caban – I miejsce w biegu przedszkolaków, Kacper Caban – I miejsce w biegu chłopców z rocznika 2008 – 2009. W tej samej kategorii wiekowej Paulina Młyńska – I miejsce, Paulina Błasiak – II miejsce w klasyfikacji dziewcząt. W startach rocznika  2006 – 2007 na dystansie 600m: Martyna Muszyńska – I miejsce, Marzena Radoń II miejsce, Cezary Muszyński – II miejsce w biegu chłopców.  W biegu chłopców klas 7 – 8 na dystansie 1000m zwyciężył Olaf Pawełczyk, Szymon Błasiak zajął III miejsce. W tej samej kategorii wśród dziewcząt II miejsce zajęła Nikola Musiał. Ponadto w zawodach  udział wzięli: Patryk Nowicki, Jakub Płochocki, Wiktoria Pastryk, Wiktor Jankowski, Michał Ostapko oraz Szymon Grudziński. W biegu Open na 3 km III miejsce zajął Bartłomiej Musiał.
   Na zakończenie zawodów wszyscy reprezentanci wystartowali  w biegu dla ziemi na dystansie 300m. Nagrodą dla każdego kończącego ten wyścig był wiosenny kwiatek.
   Do kolejnych zmagań sportowych uczniowie przystąpią w czwartek 23 maja, gdzie kolejny raz wystartują  w Międzyzdrojskich Czwartkach Lekkoatletycznych.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia