Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2007-12-24 14:36:09

Spotkanie wigilijne

W dniu 15 grudnia br. w Restauracji „Herbowa” w Golczewie odbyło się wigilijne spotkanie zarządu, członków, działaczy, sponsorów Ludowego Klubu Sportowego „Baszta” Golczewo. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Golczewie Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Zastępca Burmistrza Waldemar Bartniczuk.

Spotkanie było również podziękowaniem dla zawodników za tegoroczne sukcesy odnoszone na arenie krajowej i międzynarodowej. Prezes LKS „Baszty” Golczewo Grzegorz Dyksy i trener Jacek Kołba wyróżnili kolarzy, którzy w szczególny sposób zasłużyli na uznanie w mijającym kolarskim sezonie.


 Szczególne podziękowania zostały skierowane do sponsorów klubu tj. Państwa Izabeli i Zbigniewa Grabowskich – właścicieli Zakładu Przetwórstwa Mięsnego w Ościęcinie, Pana Tomasza Szeszyckiego – Nadleśniczego Nadleśnictwa Rokita, Pana Zbigniewa Dziągwy – właściciela Ośrodka Wczasowego „Jantar” w Dziwnówku, oraz w stronę Burmistrza Golczewa ponieważ główny ciężar utrzymania klubu spoczywa właśnie na Gminie Golczewo. Wśród wyróżnionych działaczy koniecznie trzeba wspomnieć Pana Grzegorza Dyksy, który zawsze z oddaniem pomaga zawodnikom.
Trener klubu LKS „Baszta” Golczewo Pan Jacek Kołba został wyróżniony przez Ministra Sportu i Turystyki Pana Mirosława Drzewieckiego nagrodą indywidualną drugiego stopnia w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2007. Wyróżnienie zostało odebrane osobiście przez Pana Jacka Kołbę w Warszawie na uroczystym spotkaniu sportowych działaczy w Polskim Związku Sportowym Kolarskim. Wśród wyróżnionych zawodników, którzy osiągnęli wybitne wyniki sportowe w bieżącym sezonie kolarskim, był Piotr Gawroński – Wicemistrz Europy.


 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia