Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-03-29 08:50:45

Specjalne wyróżnienia dla sportowców z gminy Golczewo

    Podczas VI sesji Rady Miejskiej w Golczewie (28.03) Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński wyróżnił sportowców z gminy Golczewo, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

     Wręczenie gratulacyjnych listów dokonali Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie Grzegorz Chłopek.
    Zgodnie z uchwałą nr III/10/10 Rady Miejskiej w Golczewie z dnia 29 grudnia 2010 r. w sprawie przyznawania nagród za osiągnięcia wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie krajowym lub międzynarodowym, zawodnicy (mieszkańcy gminy Golczewo) otrzymują nagrody pieniężne za sportowe sukcesy w roku poprzednim. Takimi sukcesami mogą poszczyć się nw. tancerki ze Szkoły Tańca Keep oraz kolarze Baszty Golczewo.
Wyróżnieni sportowcy:
brązowe medalistki Mistrzostw Świata IDO World Championship Street Dance Show reprezentantki Szkoły Tańca KEEP:
- Hanna Dziewulska
- Amelia Robelka
- Maja Wereszczyńska
- Martyna Pietrzak
- Oliwia Kapczyńska
- Paulina Bartniczuk
- Zofia Kiełbasa

srebrni medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski) w kolarstwie torowym reprezentanci klubu LKS „Baszta” Golczewo:
- Michał Kalinowski
- Kamil Szymacha

   Specjalne podziękowania oraz gratulacje otrzymał również trener wyróżnionych kolarzy - Jacek Kołba.
   Serdecznie gratulujemy Wszystkim wyróżnionym i życzymy, aby tegoroczne starty w prestiżowych zawodach obfitowały w sportowe sukcesy na najwyższym podium.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia