Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-03-25 13:27:28

Unijne dofinansowanie dla Gminy Golczewo

    Świetlica wiejska w Kłodzinie już wkrótce zyska nowe oblicze. Umowa na dofinansowanie remontu i modernizacji budynku po byłej hydroforni została podpisana w Szczecinie w Urzędzie Marszałkowski w dniu 25 marca br.

     Przy podpisaniu umowy obecni byli Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa oraz Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.
    Zadanie pn. „Remont i modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Kłodzino” zostanie dofinansowane w ramach priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, na lata 2014 – 2020. Wartość unijnego dofinansowanie to 200 tys. zł, co stanowi 85 % całkowitych kosztów zadania.
    Remont wiejskiej świetlicy pozwoli na dostosowanie istniejącego budynku na potrzeby mieszkańców sołectwa.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia