Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-02-21 15:28:31

Siatkarski sukces uczennic golczewskiej szkoły

   19 lutego w Świnoujściu odbyły się zawody regionalne w piłce siatkowej dziewcząt w ramach "Igrzysk Dzieci". Brały w nich udział mistrzynie powiatów: Świnoujście- SP 6 Świnoujście, Kamień Pomorski - ZSP Golczewo, Gryfice -SP 3 Gryfice, Kołobrzeg - SP 6 Kołobrzeg, Goleniów - SP 4 Goleniów i wicemistrz miasta Szczecin - SP 71 Szczecin.

   Po rozegraniu 15 meczów w systemie "każdy z każdym" drużyna z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie szkoły zajęła I miejsce i awansowała do półfinału mistrzostw województwa zachodniopomorskiego szkół podstawowych. Zajęcie tak wysokiego miejsca to awans golczewskiej drużyny do najlepszej ósemki w województwie zachodniopomorskim.
   Skład drużyny: Cieloch Maria, Gajlun Julia, Guga Martyna, Jędrzejewska Nikola, Kapusta Nikola, Pustelnik Klaudia, Bartniczuk Paulina, Wereszczyńska Maja, Małecka Maja, Kolasińska Hanna. Opiekunem zespołu jest Tomasz Bartniczuk.
   Gorąco gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne siatkarskie sukcesy.

<<galeria>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia