Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-02-12 12:02:06

OSP Wysoka Kamieńska z nowym samochodem

    Nowy samochód ratowniczo – gaśniczy pod koniec ubiegłego roku trafił do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej Kamieńskiej. W ostatnią sobotę tj. 9 lutego br. podczas uroczystości auto zostało oficjalnie przekazane strażakom.

   W strażackiej ceremonii wzięli udział m. in. Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Roman Pikulski, Prezes Zarząd Oddziału Miejsko Gminnego i Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP druh Michał Opowicz, ks. Mieczysław Kupski Proboszcz Parafii Kozielice oraz strażacy z gminnych jednostek OSP.

   Zakup nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej Kamieńskiej umożliwi pełne wykorzystanie sił i środków  w realizacji obowiązków wynikających z zakresu działań w Krajowym Systemie Ratowniczo - Gaśniczym.
   Auto zostało zakupione dzięki dofinansowaniu otrzymanym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, z Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego oraz z budżetu Gminy Golczewo.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia