Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-12-11 11:45:08

Wizyta na oddziałach Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie

   25 listopada br. szkolni koordynatorzy akcji zbiórki pieniędzy i zabawek ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej  z wolontariuszami dostarczyli wszystkie zebrane w  szkole dary na oddział onkologii oraz hematologii dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 PUM im. prof. Tadeusza Sokołowskiego w Szczecinie (Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Pomorskiej Akademii Medycznej).

   Klinika jest jedynym na terenie woj. zachodniopomorskiego ośrodkiem prowadzącym diagnostykę i leczenie schorzeń układu krwiotwórczego i  chorób nowotworowych u dzieci. To z tego szpitala pochodzi  większość małych Marzycieli. Na uwagę zasługuje fakt, iż kupione i zebrane podarunki wypełniły szczelnie siedmioosobowego vana!  Spełnione zostały marzenia małych pacjentów, ponieważ za zebrane pieniądze  zakupiona została m. in. hulajnoga, trójkołowy rowerek i interaktywna mapa Polski. Przywiezione prezenty wywołały radość na twarzach chorych dzieci oraz wdzięczność ich rodziców. Wiele emocji wzbudzał towarzyszący wolontariuszom ubrany na zielono Mikołaj. Zielony to przecież kolor nadziei! Część rzeczy przekazana będzie 8 grudnia w ramach Mikołajek na oddziałach dziecięcych szpitala na szczecińskich Zdrojach.  
   Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej oraz lokalnej za okazane serce i za włączenie się w zbiórkę. Wspólnie udało nam się kupić i zebrać duuuuuużą ilość maskotek, gier, książek, kredek, gier itd. Wszystkim zaangażowanym w organizację i upowszechnienie wydarzenia serdecznie dziękujemy i wierzymy, że wspólnie udało nam się wywołać radość na twarzach  małych Marzycieli oraz ich rodziców. Miło jest uszczęśliwiać dzieci!!!

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia