Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-12-05 12:07:59

Wyróżnienia dla golczewskich uczniów

    W środę (5.12) w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbył się szkolny apel, podczas którego Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podziękował za współpracę pani Zdzisławie Biernackiej i wyróżnił golczewskich uczniów.

    Pani Zdzisława Biernacka pracowała w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie 31 lat ucząc języka polskiego. W tym czasie wielokrotnie współpracowała z samorządem Gminy Golczewo.

Podczas apelu Burmistrz Zieliński podziękował pani Zdzisławie za pomoc przy organizacji gminnych wydarzeń i społeczne zaangażowanie.

Listy gratulacyjne wręczono również uczniom miejscowej szkoły za ostatnie edukacyjne sukcesy.

Wyróżnienia otrzymali:
    Julian Zieliński uczeń kl. VIII B SP w Golczewie za I miejsce w międzyszkolnym konkursie historycznym "Droga do Niepodległości" oraz za kwalifikacje do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych z siedmiu przedmiotów (historia, geografia, WOS, biologia, chemia, j. niemiecki, fizyka).

    Agata Wyka uczennicy kl. VIII A SP w Golczewie za kwalifikacje do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych z pięciu przedmiotów (matematyka, chemia, geografia, biologia, j. polski).

    Tomasz Opowicz uczeń kl. III A Gimnazjum w Golczewie za kwalifikacje do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych z pięciu przedmiotów (WOS, biologia, fizyka, j. polski, j. angielski).

    Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom sukcesów i życzmy dalszej wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

    Pani Zdzisławie Biernackiej składamy gorące podziękowania za współpracę i życzmy wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia.


<<< galeria >>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia