Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-11-28 12:17:38

Pomoc sklepów Rossmann dla schroniska w Sosnowicach

   W Szczecinie odbyła się (27.11.) konferencja prasowa podsumowująca II edycję akcji zorganizowaną przez firmę Rossmann pod nazwą „Pomagamy jak umiemy”.

   Klienci sklepów Rossman robili zakupy oraz skanowali aplikację Rossmann PL dzięki czemu firma Rossman przekaże produkty 222. organizacjom w całej Polsce o wartości 5 mln zł. W województwie zachodniopomorskim pomoc trafi do 12. Instytucji, w tym dla Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt z siedzibą w Sosnowicach. Nasze schronisko już po raz drugi jest beneficjentem akcji „Pomagamy jak umiemy”. W 2017 r. Schronisko w Sosnowicach otrzymało wsparcie w wysokości 19 842,06 zł. W wyniku tegorocznej akcji nasza placówka otrzyma produkty o wartości 13 611,95 zł.  Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników drogerii w całym województwie zachodniopomorskich zebrano ponad 260 tys. zł.
   DZIĘKUJEMY sieci sklepów ROSSMAN, pracownikom i klientom za zaangażowanie. Akcja przerosła nasze wyobrażenia, jesteście cudowni.
    Na stronie www.rossmann.pl/pomagamy mogą Państwo sprawdzić, które organizacje otrzymają wsparcie w ramach akcji „Pomagamy jak umiemy”.
   W ramach Klubu Rossmann planowana jest już kolejna edycja akcji „Pomagamy jak umiemy”, która będzie realizowana w 2019 roku.
   Poniżej link do filmu z 2018 r.

https://www.youtube.com/watch?v=E5xOWbHzQrs&fbclid=IwAR1b7gPvG9yz19IAI3tSTYSf94xer_95K1laH3Og0u_XsrHS1_B7Trw8uyg

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia