Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-11-26 12:12:43

Piękny Jubileusz 100-lecia urodzin

    W dniu 24 listopada br. piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Kłębów - Pani Stefania Bartoń.

    Ta wyjątkowa uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele parafialnym w Golczewie w intencji Dostojnej Jubilatki, której przewodniczył ks. Robert Dąbrowski. Po ceremonii kościelnej wszyscy zaproszeni goście  udali się do restauracji „Herbowa” na poczęstunek i dalszą część uroczystości.
    Życzenia Szanownej Jubilatce złożyli m.in.: Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, Starosta Kamieński Józef Malec, Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie Grzegorz Chłopek, Kierownik miejscowego Ośrodka Pomocy Społecznej – Ewelina Katowicz, ks. Robert Dąbrowski oraz Radni Rady Miejskiej Sylwia Kamińska, Andrzej Swatowski i Roman Dorniak, przekazując na ręce Pani Stefanii kosz kwiatów, prezenty oraz listy gratulacyjne.
    ,,Dzisiejszy Jubileusz to niecodzienna i doniosła chwila. Sto lat, to czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia   i niezmiernej radości…” – powiedział Maciej Zieliński.
      Burmistrz Golczewa odczytał również list skierowany do Jubilatki od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z pozdrowieniami, wyrazami szacunku oraz życzeniami dalszych szczęśliwych lat.
   Na uroczystości nie zabrakło tradycyjnie tortu, zaśpiewano także przy lampce szampana gromkie „Jeszcze Sto lat”.
      Dzień ten Jubilatka spędziła w gronie rodziny, przyjaciół i przybyłych gości.
      Wyjątkową uroczystość uświetnił śpiew Wiktorii Kiełbasy.
      Pani Stefanii gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia