Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-10-07 07:55:24

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski za nami!

     W Golczewie wielkie sportowe święto – Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym dwójek i drużyn. Do naszego miasta zjechali kolarze z całej Polski. Jest to dla nich ostatni start na szosie w tym sezonie, ale walka o medale już pierwszego dnia była zacięta do samego końca.

      Kolarskie mistrzostwa wystartowały w piątkowe popołudnie (5.10) zgłaszaniem zawodników i oficjalną odprawą sędziowską. Już w tym dniu wiedzieliśmy, że w Golczewie będzie rekordowa ilość kolarzy – ponad 300 osób.
   Pierwszy dzień (6.10) zawodów rozpoczęliśmy od uroczystego otwarcia Mistrzostw Polski, w którym wzięli udział m. in. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, Prezes Zachodniopomorskiego Związku Kolarskiego Artur Szarycz, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Golczewie Teresa Waszczenko, Prezes LKS Baszta Golczewo Grzegorz Dyksy oraz sędziowie MP na czele z Tomaszem Cichym.
    Sobota była dniem startów dwójek we wszystkich kategoriach wiekowych. Przy słonecznej pogodzie, dopingu kibiców kolarze pokonywali dystanse dostosowane do różnych kategorii wiekowych (wyniki w załączeniu).
    Wręczenie medali najlepszym zawodniczkom i zawodnikom odbyło się tuż po zakończeniu zawodów.
    W niedzielę zapraszamy sympatyków kolarstwa do kibicowania drużynom. Sportowych emocji z pewnością nie zabraknie.

WYNIKI

<<galeria1>>

<<galeria2>>

<<galeria3>>

<<galeria4>>

 

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia