Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-09-24 12:18:17

Brązowe medale Mistrzostw Świata dla Keep Smile z Golczewa!

   W środę 19 września tancerze ze Szkoły Tańca Keep z Golczewa oraz z Dębna wyruszyli do Czech na IDO WORLD CHAMPIONSHIP. Zawody rozgrywane były przez 4 dni, a reprezentanci krajów startowali w dwóch stylach tanecznych - STREET DANCE SHOW oraz DISCO DANCE SHOW. Dodatkowo rozegrany został Puchar Świata w stylu DISCO DANCE. 

   Już w czwartek 20 września Alan Iłowiecki z Golczewa po fantastycznie zatańczonej solówce pt.„Firefighter” przeszedł rundę półfinałową zdobywając ostatecznie w finale Mistrzostw Świata wysokie 7 miejsce. 

   Piątek należał do formacji Keep Joy z Dębnowskiego Ośrodka Kultury, która w kategorii DISCO DANCE SHOW FORMATIONS JUNIORS z choregrafią „Night at Wax Museum” wytańczyła w finale 6 miejsce. 

   W sobotę 22 września startowała grupa Keep Smile z Golczewa w składzie: Amelia Robelka, Hanna Dziewulska, Martyna Pietrzak, Oliwia Kapczyńska, Zofia Kiełbasa, Maja Wereszczyńska oraz Paulina Bartniczuk. Dziewczęta wpaniale zaprezentowały się w finale i pomimo ogromnej konkurencji wywalczyły 3 miejsce i brązowe medale w kategorii DISCO DANCE SHOW GROUPS JUNIORS. Podczas dekoracji nie przestawały płynąć łzy wzruszenia a emocje sięgały zenitu. To największy sukces do tej pory Szkoły Tańca Keep. Dumni rodzice z Golczewa w niedzielę o świcie przywitali hucznie swoje dzieci i trenerów. Choreografie do zawodów przygotowały trenerki z ST KEEP Magdalena Graca i Adriana Kopczyńska oraz Michał Góral ze Szczecina. 

   Filmy oraz zdjęcia z zawodów dostępne są na www.facebook.com/KeepSzkolaTanca.

<<galeria>>

 

 

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia