Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-09-21 13:34:49

Sprzęt dla jednostek OSP

    W Urzędzie Miejskim w Golczewie w dniu 21 września br. odbyło się oficjalne przekazanie specjalistycznego sprzętu dla jednostek OSP Gminy Golczewo. W uroczystości przekazania udział wzięli Zastępca Komendanta Powiatowego PSP – st. kpt. Robert Cyburt, Komendant Gminny OSP Stanisław Szymanek oraz przedstawiciele gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

    Sprzęt w postaci m. in. toreb ratowniczych, defibrylatorów, noszy typu deska, zestawy latarek akumulatorowych został przekazany przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach realizacji zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości. Wartość przekazanego sprzętu dla strażaków z gminy Golczewo wyniosła ponad 45 tys. zł.
    Otrzymane dofinansowanie to efekt również dobrej współpracy Burmistrza Golczewa ze strażakami gminnych jednostek OSP.

<<galeria>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia