Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-09-07 13:16:20

Będzie cieplej na świetlicy w Wysokiej Kamieńskiej

   W najbliższym czasie zostaną zakończone prace związane z instalacją pompy ciepła na świetlicy wiejskiej w Wysokiej Kamieńskiej. Montaż ostatnich elementów tej inwestycji w dniu 6 września br. doglądał Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk.

    Budynek był zmodernizowany w 2014 roku, niestety wewnątrz brakowało ogrzewania. W ubiegłym roku mieszkańcy zgłosili projekt zamontowania ogrzewania w ramach realizacji budżetu obywatelskiego na 2018 r. Zadanie zostało wysoko ocenione i dlatego w tym roku Burmistrz Golczewa przeznaczył środku z budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na wykonanie ogrzewania w wiejskiej świetlicy.
    Instalacja pompy ciepła zostanie z pewnością wykorzystana już podczas najbliższych wydarzeń kulturalnych organizowanych przez mieszkańców Sołectwa Wysoka Kamieńska.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia