Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-07-30 14:31:35

VIII Golczewski Triathlon za nami

     Piękna pogoda, temperatura sięgająca 30 stopni, tłumy kibiców oraz twarda sportowa rywalizacja. Tak zapamiętamy VIII edycję Golczewskiego Triathlonu, który odbył się 28 lipca.

    Do naszej cyklicznej imprezy w tym roku zgłosiło się 75 zawodników i zawodniczek, w zdecydowanej większości z terenu naszego kraju. W sobotę na stracie stanęło ostatecznie 65 sportowców.
    Uroczystego otwarcia dokonał Zastępca Burmistrza Golczewa Lech Ferdynus, zaś sygnał do startu dał Starosta Kamieński Józef Malec. Wśród uczestników zmagań tradycyjnie znalazł się pomysłodawca imprezy, Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie Roman Dorniak.
    O godzinie 11:00 rozpoczęła się rywalizacja, a konkretnie pierwszy element Triathlonu- pływanie na dystansie 950 m w j. Szczuczym. Następnie triathloniści udali się na trasę rowerową 2x22,5 km Golczewo-Wysoka Kamieńska. Ostatnie było bieganie: 10 km ulicami Golczewa.
    Pierwsze miejsce z rewelacyjnym czasem (2 godz. 11 min) zdobył Mateusz Derleta (DerMMed), drugie miejsce – Piotr Padee (Tricarbon.pl), trzecie miejsce – Dawid Nowaczyk (KS Ironman). Wśród pań triumfowała Karolina Jahnz (Kujavia3Team), II miejsce zdobyła Marta Olczak (SZWLA), III miejsce – Nikola Murawska.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom znakomitych wyników.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji i zabezpieczaniu triathlonu: sędziom, jednostkom gminnym Ochotniczych Straży Pożarnych, Policji, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Golczewie, ratownikom WOPR-u z Kamienia Pomorskiego, płetwonurkowi Rafałowi Mazurowi, Zespołowi Szkół Publicznych w Golczewie, panu Andrzejowi Radeckiemu oraz pozostałym wolontariuszom. Państwa zaangażowanie pozwoliło nam na sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów. Wielkie DZIĘKI!

WYNIKI

Kategorie wiekowe

 

<galeria1>

<galeria2>

<galeria3>

<galeria4>

<galeria5>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia