Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-07-27 11:54:39

Dofinansowanie dla strażaków

    Jednostki OSP z gminy Golczewo uzyskały wsparcie finansowe na zakup nowego sprzętu. Wszystko dzięki  umowie podpisanej 24 lipca br. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie przez przedstawicieli gminy z  reprezentującym Ministerstwo Sprawiedliwości Dyrektorem Departamentu Spraw Nieletnich i Rodzinnych Mikołajem Pawlakiem.

    Pieniądze będą pochodziły z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. Jednostki OSP gminy Golczewo zakupią m.in. automatyczne defibrylatory zewnętrzne (AED) oraz torby R1 wraz z wyposażeniem.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia