Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-07-13 13:33:50

Już wkrótce nowy parking w Golczewie

   Przy Urzędzie Miejskim w Golczewie ruszyła przebudowa parkingu. Już za kilkanaście tygodni, mieszkańcy i interesanci zaparkują swoje auta na nowoczesnym parkingu, na którym znajdzie się specjalne miejsce dla osób niepełnosprawnych.

   Nowy parking budowany jest w ramach budżetu obywatelskiego. Za miejscowym Urzędem powstanie 19 miejsc parkingowych, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych. Remont wykonuje firma Ekol z Dziwnowa. Modernizacja zakończy się pod koniec września.
   Koszt inwestycji wynosi 364 000 zł. Oprócz parkingu zostanie wykonany wjazd i wyjazd od strony północno – zachodniej budynku UM. To dopiero pierwszy etap. W drugim etapie zostanie usunięty stary, metalowy podjazd. Powstanie tam również specjalny podnośnik dla niepełnosprawnych.  

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia