Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-06-14 09:49:33

Sukcesy golczewskich kolarzy

W ubiegły weekend (8-9 czerwca) kolarze „Baszty” Golczewo startowali w XL Ogólnopolskim Wyścigu Pucharu Polski w kolarstwie szosowym pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy.

Starty młodych zawodników zaowocowały świetnym wynikiem na arenie ogólnopolskiej. W pierwszy dzień podczas jazdy indywidualnej na czas Jakub Fleks w kategorii młodzik zajął 6 miejsce. W drugim dniu zawodów zostały rozegrane wyścigi ze startu wspólnego, w których w każdej kategorii wiekowej sportowcy LKS Baszty Golczewo stawali na podium! W kategorii młodzik Jakub Fleks po finiszu z peletonu zdobył 2 miejsce! W kategorii juniora młodszego po aktywnej jeździe w dwuosobowym odjeździe na ostatnich 30 kilometrach Kamil Szymacha zajął 2 miejsce. Warto również dodać, że trasa na której zostały zorganizowane zawody jest trasą Mistrzostw Polski dla kategorii juniora młodszego. W tej kategorii po finiszu z peletonu Jakub Cieślikiewicz uplasował się na 9 pozycji. W najstarszej kategorii junior po odjeździe na ostatnich kilometrach Maciej Raducki zajął 3 miejsce. Był to ostatni sprawdzian w kategorii juniora przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w Ostródzie.
   Trasa ze startu wspólnego była wymagająca i selektywna dla zawodników. Zawodnicy musieli sobie poradzić z kilkokilometrowymi podjazdami, mocnymi porywami wiatru oraz dystansem. Na starcie w Koziegłowach łącznie stanęło ponad 700 zawodników.
   Gratulujemy naszym kolarzom sukcesów i trzymamy kciuki za start na Mistrzostwach Polski.