Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-06-12 15:30:02

II Sosnowicki Rajd Na Sześciu Łapach za nami

   W sobotę, 9 czerwca br. miał miejsce II Sosnowicki Rajd Na Sześciu Łapach. Organizatorami wydarzenia było Komunalne Schronisko w Sosnowicach, Szkoła dla psów "Pies potrafi" oraz wolontariusze, którzy okazują wsparcie i pomoc psom z naszego schroniska.

   Na starcie biegu stanęło ponad 50 uczestników. Do pokonania były do wyboru dwie trasy: jedna liczyła ok. 4 km, a druga ok. 9 km. Wystartować można było z własnym psem lub z psem ze Schroniska w Sosnowicach.
   Z niektórymi uczestnikami spotkaliśmy się ponownie. Bardzo nam miło, że spodobała się pierwsza edycja zawodów i w tym roku także postanowili wystartować. Oczywiście były też rodziny, które adoptowały psiaka z naszego schroniska. Na starcie zameldował się także Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, który niejednokrotnie wspiera działalność jednostki.
   W tym dniu najważniejsza była dobra zabawa, spędzenie czasu na świeżym powietrzu i dotrzymanie towarzystwa psiakom. Jednak wiadomo, że ktoś musiał zająć 1 miejsce ;) W biegu na dłuższej trasie zwyciężył Pan Paweł Lipiński. Na drugim miejscu podium uplasował się Bartosz Janik, a na najniższym stopniu stanęła Alicja Aleksandrowicz. Z kolei zwycięzcą na trasie krótszej okazał się Maksym Sobczyk. Drugie miejsce zajęła Martyna Dworak, a jako trzeci bieg ukończył Marcin Bryl. Gratulujemy!
   Po zmaganiach sportowych organizatorzy wydarzenia zaprosili wszystkich do ogniska, aby wspólnie upiec kiełbaski, była też ciepła zupa i słodkości.

   Dziękujemy Panu Przemysławowi Cioch z Kamienia Pomorskiego za pokaz psich umiejętności. Swoje zdolności zaprezentowała Daga i mama Delta z hodowli Military Spark Dogs FCI.

   Jak zawsze możemy też liczyć na strażaków z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Golczewo, którzy zabezpieczali całą imprezę i trasy biegu. Wam też chcemy serdecznie podziękować.

Rajd nie miałby szansy się odbyć, gdyby nie sponsorzy:
- Urząd Miejski w Golczewie;
- PAKA happyArt – Paulina Elszkowska, Kamień Pomorski;
- Ciastkarnia-Piekarnia, Wiesław Żelek, Kamień Pomorski;
- Piekarnia Karsk S.C. Bogumiła i Jerzy Lisiewicz, Karsk 7A;
- Pizzeria Neptun w Nowogardzie;
- Husse - Magdalena Czaja, Wolin;
- Happy Dog Happy Cat – Bartłomiej Madoński, Kamień Pomorski;
- Fotobudka Gloria - Monika Szymak, Kamień Pomorski.
W imieniu własnym i podopiecznych Schroniska dziękujemy za Waszą ofiarność i dobre serce.

<<galeria>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia