Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-06-07 13:34:58

Keep Mini z ST KEEP podbija Szczecin!

2 czerwca odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego JOY CUP 2018 w Szczecińskim Domu Sportu w Szczecinie. Podczas turnieju rywalizowały ze sobą grupy z całego województwa. 

Tancerze na codzień trenujący w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu pod okiem Pani trener Magdaleny Graca uzyskali rewelacyjne wyniki.Nie ulega wątpliwości, że grupa Keep Mini w tegorocznym sezonie tanecznym podbiła serca sędziów oraz publiczności na każdych zawodach. Podczas ostatniego turnieju zdolne przedszkolaki z Golczewa po raz kolejny udowodniły, że są najlepsze. Ponadto starsi podopieczni również nie zawiedli i wielokrotnie stawali na podium. 

Wyniki tancerzy z Golczewa:

Kategoria do lat 9

1 liga

Formacje

1 miejsce KEEP MINI - „Unicorn”

Solo Open 

1 miejsce KEEP FLY - Alan Iłowiecki

 

Kategoria do lat 15

Ekstraliga

Grupy

1 miejsce KEEP SMILE - „Around the world”

1 liga

Formacje

2 miejsce KEEP SMILE - „Justice”

2 miejsce KEEP FLY - „Fire”

Grupy

1 miejsce KEEP FLY - „Masterchef”

<galeria>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia