Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-05-21 15:24:43

Rondo w Golczewie uroczyście otrzymało nazwę (film)

    W wyniku konsultacji społecznych przeprowadzonych we wrześniu 2017 r. rondo w centrum Golczewa otrzymało nazwę „Pierwszych Osadników Ziemi Golczewskiej” (link). W sobotę (19.05) odbyła się uroczystość odsłonięcia oficjalnych tablic.

    Z tej okazji w kościele parafialnym w Golczewie odprawiono odpustową mszę świętą w intencji mieszkańców Gminy Golczewo oraz strażaków. Po mszy, przy asyście Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Płot, Pierwsi Osadnicy, goście oraz mieszkańcy udali się w kierunku golczewskiego ronda. Przywitania zebranych gości dokonali ks. Proboszcz Jacek Fabiszak oraz Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk. Burmistrz w swoim wystąpieniu podziękował Stowarzyszeniu Przyjaciół Ziemi Golczewskiej, które było pomysłodawcą nazwy ronda. Następnie przy udziale Burmistrza Golczewa, ks. Proboszcza oraz Pierwszych Osadników pani Stefanii Bartoń oraz pana Stanisława Wróbla uroczyście odsłonięto tablice z nazwą Rondo im. Pierwszych Osadników Ziemi Golczewskiej.

FILM

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia