Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-05-21 12:05:06

Sukces uczennic z SP Wysoka Kamieńska

   15 maja uczennice z SP Wysoka Kamieńska wzięły udział w zawodach sportowych w Międzyzdrojach. Tego dnia odbył się powiatowy finał konkursu teoretycznego „Trzymaj formę ” oraz rozgrywane na stadionie – Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym.

   Organizatorami konkursów byli: Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny oraz Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Do zmagań przystąpiły szkoły z: Kamienia Pomorskiego, Wolina, Międzyzdrojów, Kołczewa, Wapnicy, Troszyna i Dziwnowa. W konkursie wiedzy teoretycznej na temat zasad zdrowego żywienia, diety zbilansowanej, edukacji konsumenckiej oraz aktywności fizycznej nasze dziewczęta zajęły zaszczytne I miejsce. Autorkami sukcesu były: Hanna Leus, Kornelia Orszulak i Paulina Świerzbin.
   Po tym etapie, wszyscy uczestnicy udali się na stadion, gdzie rozpoczął się Drużynowy Czwórbój Lekkoatletyczny, obejmujący następujące dyscypliny: bieg na 60 m, bieg na 600 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Ostatecznie, w ww. konkurencjach, dziewczęta zajęły III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Warto dodać, iż na podium dodatkowo stawały Aleksandra Grudzińska – II miejsce w rzucie piłeczką palantową oraz Kornelia Orszulak – III miejsce w biegu na 60m. Skład reprezentacji: Aleksandra Grudzińska, Kornelia Orszulak, Paulina Świerzbin, Nikola Kałużka, Marika Leśniak, Martyna Muszyńska.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia