Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-05-08 15:31:43

Majówka na sportowo

   Długi majowy weekend w gminie Golczewo upłynął pod znakiem zmagań sportowych.

   Na kompleksie „Orlik” poniedziałek (01.05) odbył się międzynarodowy turniej piłkarski chłopców do lat 11. Wśród zaproszonych drużyn znalazła się drużyna z zaprzyjaźnionego z Golczewem rosyjskiego Baltyjska.
   Swoje mecze rozgrywały również nasze drużyny piłkarskie. Iskra Golczewo przegrała niestety oba swoje spotkania. Najpierw ulegli w poniedziałek (01.05) w Babinku miejscowemu Ogniwu 3-0. Następnie w sobotę (05.05) nie sprostali Zorzy Dobrzany (0-1).
   Lepsze wiadomości przyszły z Wysokiej Kamieńskiej. Zawodnicy Znicza pokonali zajmującą 3 pozycję w tabeli A-klasy Sowiankę Sowno 1-0 po bramce zdobytej przez Patryka Romańczuka.

   W poniedziałek (01.05) odbyły się także zawody wędkarskie na jeziorze Szczuczym, organizowane przez golczewskie koło „Płoteczka”. W kategorii senior zwyciężył Robert Golec, przed Mateuszem Wierzbowskim i Czesławem Pietryniakiem. W kategorii Junior zwyciężył Miłosz Podlewski przed Michałem Bartoszewskim.

<<galeria>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia