Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-05-02 09:41:49

Kolejne sukcesy tancerzy z Golczewa

   Tancerze ze Szkoły Tańca Keep z Golczewa 21 kwietnia br. wzięli udział w VIII Turnieju Tańca KeepArt, który odbył się w hali sportowo-rehabilitacyjnej OSiR przy Szkole Podstawowej nr 1 w Dębnie.

   Golczewska młodzież od rana rywalizowała z tancerzami z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. W turnieju tanecznym KeepArt wzięło udział setki tancerzy z wielu klubów.
   Tancerze z Golczewa dzielnie reprezentowali miasto i stanęli aż 4 razy na podium. Tego dnia na parkiecie zadebiutowała najmłodsza grupa KEEP MINI w choregorafii pt. „Unicorn”. Trzeba zaznaczyć, że tancerki były jednymi z najmłodszych uczestników turnieju. Wielkie wrażenie wywarła grupa FLY, która w tym roku zaprezentowała się w roli strażaków w choreografii pt. „Fire!” oraz grupa SMILE, która przedstawiła historię w sądzie pt: „Justice”.
   Grupy: MINI, FLY oraz SMILE prowadzone przez panią trener Magdalenę Graca mogą pochwalić się wspaniałymi wynikami :

FORMACJE STREET DANCE:
6-8 lat
1 miejsce - KEEP MINI Golczewo

9-10 lat
1 miejsce - KEEP FLY Golczewo

11-14 lat
2 miejsce - KEEP SMILE Golczewo

MINI FORMACJE STREET DANCE
11-14 lat
2 miejsce - KEEP SMILE Golczewo
4 miejsce - KEEP FLY Golczewo

SOLO STREET DANCE
11-14 lat
4 miejsce - ALAN IŁOWIECKI Golczewo
11 miejsce - AMELIA ROBELKA Golczewo

<<galeria>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia