Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-05-02 09:17:31

Święto Ziemi 2018

    W poniedziałek 23 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej obchodziliśmy „Święto Ziemi”. Z tej okazji gościliśmy w szkole pana Leśniczego Krzysztofa Narolskiego, który przeprowadził z uczniami pogadanki na temat: pracy leśnika, roli jaką pełni las w życiu człowieka oraz jak dbać o las i go szanować.

   Leśniczy przywiózł 50 sadzonek świerka, który został posadzony na terenie szkoły. Uczniowie uczestniczyli tego dnia również w kolejnej akcji „Sprzątania Świata”. Uczniowie otrzymali odpowiednie środki (worki i rękawice) i pod opieką nauczycieli z entuzjazmem wyruszyli w wyznaczone wcześniej miejsca. Ich zadaniem było wysprzątanie wszystkich śmieci w okolicy tj.: folie, papiery, puszki, plastiki, butelki itp.
   Zachęcanie do działań na rzecz ochrony środowiska oraz sprzątania i segregacji odpadów to podstawowe cele międzynarodowej akcji „Sprzątania Świata”. To ważne działanie, które corocznie podejmowane jest przez szkołę i jest jednym z ważniejszych elementów edukacji ekologicznej uczniów.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia