Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-04-23 15:02:43

Nasi mieszkańcy na biegach w Wapnicy

   21 kwietnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Aktywni” z Wysokiej Kamieńskiej wzięli udział w XXII Wiosennych biegach przełajowych w Wapnicy.

  Nasi biegacze osiągnęli następujące rezultaty: Miłosz Caban – I miejsce w biegu przedszkolaków, Cezary Muszyński – II miejsce oraz Kacper Caban – III miejsce w biegu chłopców klas 3 i 4, Oliwia Przygodzka – V miejsce oraz Paulina Młyńska – VIII miejsce w klasyfikacji dziewcząt klas 3 i 4. Kornelia Orszulak zajęła V miejsce w wyścigu dziewcząt klas 5 i 6, Patryk Nowicki – IV miejsce w rywalizacji chłopców klas 5 i 6.  W biegu pracowników oświaty oraz w biegu Open na 3 km II miejsce zajął Bartłomiej Musiał.
   Dekoracji zawodników dokonywał gość specjalny Konrad Wasielewski - czterokrotny mistrz świata, mistrz olimpijski w Wioślarstwie
   Na zakończenie zawodów wszyscy reprezentanci wystartowali  w biegu dla ziemi na dystansie 300 m. Nagrodą dla każdego kończącego ten wyścig był wiosenny kwiatek.
   Do kolejnych zmagań sportowych uczniowie przystąpią już w czwartek 26 kwietnia w Międzyzdrojskich Czwartkach Lekkoatletycznych.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia