Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-01-15 14:56:00

Srebrna Odznaka Gryfa Zachodniopomorskiego dla Jacka Kołby

Podczas tegorocznego Spotkania Noworocznego dokonano uhonorowania trenera kolarskiej grupy „Baszty” Golczewo, który w szczególny sposób swoją codzienną działalnością wpływa na promocje naszego regionu.

   Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego w uznaniu dla zasług dla rozwoju Pomorza Zachodniego uchwałą nr 2018/17 z dnia 4 grudnia 2017 r. Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego nadał srebrną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego Jackowi Kołbie.
   W imieniu Marszałka wręczenia odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego dokonała Radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Izabela Grabowska wspólnie z Burmistrzem Golczewa Andrzejem Danielukiem i Przewodniczącym Rady Miejskiej w Golczewie Romanem Dorniakiem.
   Jacek Kołba dziękując powiedział, że to przede wszystkim nagroda dla jego podopiecznych, i to im zadedykował to wyróżnienie.
   Odznaczonemu laureatowi gorąco gratulujemy.
   Jacek Kołba jest trenerem Ludowego Klubu Sportowego „Baszta” Golczewo od 1988 r. W ciągu tego czasu zawodnicy pod opieką Jacka Kołby zdobyli 3 medale Mistrzostw Europy oraz ponad 80 medali Mistrzostw Polski, w tym m. in. 18 tytułów Mistrza Polski, 30 tytułów – Wicemistrza Polski.  Zawodnicy startują z dużym powodzeniem na imprezach krajowych i zagranicznych- w Pucharach i Mistrzostwach Świata.
   Jacek Kołba jest osobą, która swój prywatny czas poświęca dla pasji, jaką jest sport. Kolarstwo to specyficzna dyscyplina sportu, która wymaga wielu wyrzeczeń i zajmuje dużo czasu. Codzienne treningi trwające po kilka godzin, praca z różnymi kategoriami wiekowymi, ciągłe wyjazdy na zgrupowania i zawody sportowe – to wszystko sprawia, że bycie trenerem w tych czasach to duże wyzwanie. Golczewo – miejscowość, w której Jacek Kołba jest trenerem – jest znane w „światku kolarskim” jako miejsce skąd pochodzą najlepsi kolarze. Wielu zawodników, aby osiągnąć swój życiowym sukces przyjeżdża do Golczewa by móc trenować z najlepszymi i pod najlepszą sportową opieką.
   Przyznawane wyróżnienia przez Ministra Sportu w 207 i 2015 r. potwierdzają, że praca szkoleniowa Jacka Kołby w LKS „Baszta” Golczewo jest doceniana i dostarcza wiele sportowych emocji.
   Jacek Kołba obecnie jest również trenerem kadry wojewódzkiej w kolarstwie szosowym i torowym chłopców w kategorii młodzik, junior młodszy, junior i orlik. Dodatkowo pełni funkcję koordynatora szkółek kolarskich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Jest również delegatem Polskiego Związku Kolarskiego.

<<< galeria >>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dodał
2018-10-05 16:34:59
Super facet


Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia