Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-10-31 13:28:27

Dzień Seniora w Wysokiej Kamieńskiej

    W Wysokiej Kamieńskiej 28 października odbył się Dzień Seniora. Święto, które wpisało się już na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych w tym sołectwie.

   Na przywitanie naszych serdecznych gości wystąpił szkolny zespół taneczny ze SP w Wysokiej Kam. Dziewczynki przygotowały układ taneczny, który został doceniony gromkimi brawami. Po część artystycznej seniorzy zostali zaproszeni na przygotowany poczęstunek przez sołtys Grażynę Rymkiewicz i radę sołecką oraz Radną Gminy Golczewo Danutę Bednarz. Czas umilała muzyka na żywo, którą wykonywał jeden z mieszkańców naszej wsi. Niespodzianką dla seniorów był tort zamówiony specjalnie na tą okazję. Następnie, przy lampce szampana wszyscy wspólnie zaśpiewali sto lat.
   Bardzo dziękujemy Burmistrzowi Golczewa Andrzejowi Danielukowi, że nie zapomniał o najstarszych mieszkańcach Wysokiej Kamieńskiej i zaszczycił ich swoją obecnością.
   Dziękujemy  nauczycielom Bartłomiejowi Musiał i Majce Orszulak za przygotowanie artystyczne dzieci (Kornelia Orszulak, Marika Leśniak i Paulina Świerzbin).

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia