Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-09-25 12:34:12

Warsztaty z cyklu: Ja i mój pies

   Kolejne spotkanie z cyklu „Ja i mój pies. Poznajmy się” odbyło się 22 września br. w Gminnym Ośrodku Kultury i sportu w Golczewie.

   Zaproszeni goście, panie Aneta i Małgorzata z „Fundacji I see You” ze Świnoujścia przeprowadziły prelekcję w której poruszyły takie zagadnienia: jak witać się z nieznajomym psem, jak zachować się podczas ataku psa, porównały resuscytację krążeniowo-oddechową u człowieka i psa.
   Kolejną część spotkania poprowadziła pani Ewelina Pietrzak-Giec, behawiorystka, treserka i inspektorem TOZ z Goleniowa. Pani Ewelina poruszyła problem sterylizacji i kastracji u psów, opowiedziała czy szczeniak to dobry pomysł do domu, gdzie jest małe dziecko, dlaczego psy uciekają z posesji i co zrobić, aby tego nie robiły, dlaczego psy „demolują” mieszkanie, gdy zostają same oraz jakie błędy najczęściej popełniamy przy wychowaniu psa.
   Zgromadzona publiczność czynnie brała udział w prowadzonych zajęciach i zadawała mnóstwo pytań do prowadzących. Cieszymy się, że wykład przypadł do gustu zgromadzonej widowni.
Kolejne spotkanie z cyklu „Ja i mój pies. Poznajmy się” odbędzie się dnia 26 września o godzinie 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie. Podczas tego spotkania będziemy wykonywali tabliczki informacyjne – posprzątaj po swoim psie.
   Już dzisiaj zapraszamy na warsztaty. Do zobaczenia.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia