Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-09-25 10:39:01

Działania szwedzkiego inwestora w Golczewie

   Wbrew informacjom, które pojawiały się ostatnio w lokalnych mediach o braku działań inwestycyjnych prowadzonych przez firmę CONPOL S.A., chcielibyśmy uspokoić Państwa i pokazać rzeczywisty stan rzeczy.

   Szwedzki inwestor planuje zbudować na terenie Gminy Golczewo, w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej, zakłady produkujące m.in. prefabrykaty budowlane.
   Do tej pory zostały przeprowadzone niezbędne badania geotechniczne podłoża oraz przeprowadzana jest analiza laboratoryjna gruntu. Opracowywany jest projekt geotechniczy oraz ustalane są trasy dla nowych sieci zewnętrznych oraz przyłączy mediów do działki. Inwestor ponadto wystąpił do Urzędu w Golczewie z wnioskiem o decyzję środowiskową. Kolejnym etapem będzie projektowanie sieci i przyłączy.
   Widzimy więc, że inwestycja ma się dobrze i nieuchronnie zmierza do rozpoczęcia właściwych prac budowlanych.

<<galeria>>

 



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.



Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia