Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-09-12 14:56:50

Zdarzyło się...

   11 września 2017 roku w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy odbyło się podsumowanie konkursu literacko – plastycznego „Zdarzyło się…”. Spośród kilkudziesięciu prac nadesłanych na konkurs uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie zostali wysoko ocenieni i wyróżnieni.

   Celem konkursu było przedstawienie wydarzenia z przeszłości związanego z małą ojczyzną. Kryteria regulaminowe były bardzo wysokie i uwzględniały między innymi: walory literackie, poprawność gatunkową, walory artystyczne, czytelność przekazu.
   W grupie szkół podstawowych laureatką I miejsca została Amelia Natalia Robelka. II miejsce zajął Paweł Grzejszczak, a wyróżnieni II stopnia otrzymała Karolina Kurczak. W kategorii gimnazjów I miejsce zajął Igor Szukalski. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowały panie: Zdzisława Biernacka, Bożena Mańczak, Aldona Kaczmarek, Elżbieta Nadzikiewicz i Agnieszka Adamowicz. Konkurs był objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.
    Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesów.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia