Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-08-07 15:52:50

Nowe atrakcje dla dzieci w Mechowie i Kozielicach

Na placach zabaw w Mechowie i Kozielicach pojawiły się nowe atrakcje dla dzieci. Było to możliwe dzięki środkom finansowym uzyskanym w konkursie „Grantów Sołeckich 2017”, organizowanym przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Celem konkursu było wsparcie rozwoju demokracji lokalnej i społeczeństwa obywatelskiego oraz wzmocnienie tożsamości i integracji społeczności lokalnej z inicjatywy sołectw w Województwie Zachodniopomorskim. Przypomnijmy, że do rozdysponowania była kwota 500 tys. zł. Na każde sołectwo, którego projekt został doceniony i wyróżniony przez komisję oceniającą, przypadła kwota do 10 tys. zł.  Dzięki tym środkom plac zabaw w Mechowie wzbogacił się o nowe huśtawki i bujaki o wartości 9,9 tys. zł. a w Kozielicach zakupiono zestaw zabawowy Emilka MSH o wartości 12,8 tys. zł. Gratulujemy sukcesu w konkursie grantów, a najmłodszym życzymy dużo dobrej zabawy.

<<< galeria >>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia