Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-05-16 11:49:50

"Dobra Edukacja" - dobra wiadomość w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie

   W dniu 15 maja br. została opublikowana lista projektów, które uzyskały wymaganą liczbę punktów oraz zostały wybrane do dofinansowania. Wśród 14 wybranych wniosków 8 pozycję zajmuje Gmina Golczewo reprezentowana przez Zespół Szkół Publicznych w Golczewie. Wysokość dofinansowania wynosi 885 513,91 zł, całkowita wartość projektu to 983 904,35 zł.

   Przygotowania do złożenia wniosku rozpoczęto wiele miesięcy wcześniej. W drodze konkursu został wybrany partner  do aplikowania i realizacji projektu tj. firma CORRECT EDUCATION Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. W trakcie prowadzonych rozmów przez dyrektora ZSP Golczewo Aldonę Kaczmarek doprecyzowane zostały warunki współpracy i podział obowiązków w ramach realizacji projektu wspólnie z Partnerem.
   Sam projekt ma na celu poprawę jakości nauczania w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie poprzez doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, języków obcych, nauk matematyczno-przyrodniczych, kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej.
   Już od dziś pracownicy ZSP w Golczewie rozpoczyną przygotowania do realizacji projektu, który rozpocznie się z dniem 1 września 2017. Gratulujemy.
Link do ogłoszenia:

http://www.rpo.wzp.pl/sites/default/files/lista_rankingowa_8.2.pdf

 

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia