Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-05-16 11:19:49

Sukcesy golczewskich uczniów

   Zakończył się Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki „Drzewo w literaturze i sztuce”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim.

   W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół i przedszkoli naszego województwa. Golczewscy uczniowie zdobyli w nim dwie nagrody i jedno wyróżnienie. Konkurs plastyczny rozstrzygnięty został w kilku kategoriach wiekowych. W kategorii wiekowej 5-6 lat lat Antoni Stępień z klasy 0 „b” zajął II miejsce, a Marcela Kolasińska z klasy VI „a” zdobyła wyróżnienie. Część literacka zakończyła się dla nas sukcesem.
   Adam Chłopek, uczeń klasy V „a” swoim utworem „Rzeźba” wraz z uczennicą SP nr 18 w Szczecinie, Mają Docz, zajął I miejsce. Uczniowie odebrali nagrody w dniu pod koniec kwietnia br. na specjalnej gali podsumowującej ich osiągnięcia.
   W galerii prezentujemy wiersz Adama Chłopka pt. „Rzeźba”. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia