Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-30 09:11:02

Dobre wiadomości w sprawie fermy norek

   Zgodnie z obietnicą Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk przekazuje najnowsze wiadomości w sprawie budowy na terenie gminy fermy norek. Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił skargi firmy Joni Mink Van Ansem Sp. jawna na uchwały Rady Miejskiej w Golczewie nr XVII/147/2016 z 20 czerwca 2016 oraz nr XIX/152/2016 z 7 września 2016 r.

   Przypomnijmy, że pierwsza uchwała dotyczyła wyznaczenia kierunków działania Burmistrza Golczewa dotyczących zagospodarowania przestrzennego związanego z rozwojem miejscowości i osad wiejskich w gminie Golczewo. Druga uchwała mówi o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Golczewo w obrębach m. Samlino i Wołowiec.
   To niezwykle pomyślne wiadomości dla wszystkich zainteresowanych kwestią budowy fermy hodowlanej w Samlinie. WSA odrzucając skargę holenderskiej firmy zgodził się z argumentacją Burmistrza oraz Rady Miejskiej, przyznając im rację w kwestii decydowania o kształcie i przyszłości naszej gminy. Holenderski inwestor dzięki tej decyzji WSA stracił poważne argumenty w sporze z Gminą Golczewo.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia