Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-21 11:52:14

Prezydent RP docenił golczewskiego policjanta

   Mieszkaniec Golczewa asp. szt. Krzysztof Adamowicz został odznaczony Krzyżem Zasługi za Dzielność. Nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę odznaczenie wręczył 20 marca w Warszawie Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak.

   Krzysztof Adamowicz oraz mł.asp. Andrzej Artemiuk otrzymali odznaczenia za udział w akcji poszukiwania porwanej 12-letniej Amelki z Golczewa. Przypomnijmy, że to głównie dzięki ich błyskawicznej reakcji dziewczynka została tak szybko odnaleziona.  

   Podczas uroczystości odznaczono łącznie 13 policjantów i 2 strażaków. Wyróżnieni zostali min. mł.asp. Karol Wieczorek, który uratował chłopca pogryzionego przez psa oraz policjanci z drogówki - post. Monika Mrówczyńska i sierż. Patryk Wiśniewski, którzy uratowali dziecko mające problemy z oddychaniem.
   - Jestem dumny z tego, że mogę wyróżnić prawdziwych bohaterów, jakimi są nagrodzeni dziś funkcjonariusze – powiedział minister  Błaszczak. - Bardzo serdecznie dziękuję Wam za postawę podczas służby i za to, że nie przechodzicie obok, gdy widzicie krzywdę innych. Jestem spokojny, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Polski i Polaków, bo nad tym bezpieczeństwem czuwają profesjonaliści – podkreślił szef MSWiA.
   Panie Krzysztofie – gratulujemy i dziękujemy!

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia