Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-03 12:01:59

Kolarze Baszty wystartowali

   Kolarze LKS „Baszta” Golczewo rozpoczęli starty w torowym Pucharze Polski  w pruszkowskiej BGŻ BNP Paribas Arena.
   Przygotowania do sezonu nasi kolarze rozpoczęli obozem przygotowawczym w Dziwnówku w ośrodku „Jantar”.

   Sezon 2017 zaczął się od startów na torze w Pruszkowie dla kategorii junior oraz orlik (24-26 lutego br.). Reprezentanci naszego klubu (Raducki, Maksel, Tończyk, Walaszczyk, Castaldo, Kamiński) brali udział w konkurencjach drużynowych (sprint, wyścig drużynowy) oraz indywidualnych (wyścig na 3000m, omnium).
   W tym tygodniu (3-5 marca br.) również na pruszkowskim torze startują nasi przedstawiciele w kat. junior młodszy (Wypych, Zieliński, Marks, Kalinowski). Golczewskich kolarzy powitał szef wyszkolenia Polskiego Związku Kolarskiego Andrzej Piątek. Sportowcy mieli także możliwość treningu z olimpijczykiem z Rio Rafałem Sarneckim.
   Kolarzom Baszty życzymy sukcesów.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia