Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-02-16 12:56:09

Iskra Golczewo - gotowi do gry!

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/17 rozpoczęła Iskra Golczewo. W połowie stycznia zawodnicy wznowili intensywne treningi po przerwie zimowej. Najbliższy zaplanowany mecz kontrolny odbędzie się 18 lutego w Kamieniu Pomorskim a przeciwnikiem będzie Jantar Dziwnów.

O ocenę stanu przygotowań i formę zawodników zapytaliśmy Prezesa Iskry Krzysztofa Wawrzyńskiego - „Forma zawodników rośnie. Trzy razy w tygodniu odbywają się treningi, w weekendy rozgrywamy mecz sparingowy. Nie wszyscy zawodnicy mogą trenować, gdyż ogranicza ich praca zawodowa.  Grający trener Szymon Smerdel jest kontuzjowany, ogranicza się więc do prowadzenia zajęć z zawodnikami”. Na pytanie o wzmocnienia Prezes odpowiada – „Do drużyny w przerwie zimowej dołączyli Dawid Roszak (Gryf Kamień Pomorski) oraz Bartosz Trepkowski (Polonia Płoty)”.
    Runda rewanżowa sezonu 2016/17 rozpocznie się 18 marca. Iskra Golczewo zmierzy się na wyjeździe z Polonią Płoty.

Wyniki dotychczasowych spotkań sparingowych:
    Gryf Kamień Pomorski  6 : 2  Iskra Golczewo
                 Wicher Brojce  3 : 3  Iskra Golczewo
Prawobrzeże Świnoujście  4 : 1  Iskra Golczewo
                   Ina Goleniów  3 : 3  Iskra Golczewo

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia