Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-01-26 13:50:32

Utalentowana Karolina z Benic dostała nową altówkę!

W sobotę 07.01.2017 r. w Domu Kultury Słowianin w Szczecinie odbył się koncert upamiętniający Henryka Talaśkę -  jednego z najbardziej rozpoznawalnych koncertowych bywalców ze Szczecina, który zmarł w święta Bożego Narodzenia 2012 r.

Jak co roku podczas HENIUTKÓW – bo taką nazwę nosi impreza, zorganizowana została zbiórka środków, które przeznaczane są na zakup instrumentów dla utalentowanych dzieci i młodzieży z regionu. W tym roku dzięki współpracy szczecińskiego Słowianina z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie udało się wytypować uczennice ZSP w Golczewie – dziewięcioletnią Karolinę. Dziewczynka mieszka w Benicach, a swój talent szlifuje już trzeci rok w szkole muzycznej w Kamieniu Pomorskim w klasie altówki. Karolina, dzięki zebranym środkom otrzymała nowy instrument.

Trzymamy kciuki za Karolinę i mamy nadzieję, że dzięki nowemu instrumentowi młoda altowiolistka będzie mogła rozwijać swój talent.

 

GOKiS+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia