Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-01-20 09:41:12

Uczniowie naszych szkół nagrodzeni w kamieńskim Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych

     W dniu 18 stycznia br. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim odbyła się gala podsumowująca VII Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych Kamień Pomorski 2017.

     W trakcie uroczystości zaprezentowano najbardziej wyróżniające się przedstawienia. Głównym punktem gali było podsumowanie Przeglądu i nagrodzenie tych, którzy swoją aktorską pracą zasłużyli na wyróżnienia.
    Wśród uczestników, którzy brali udział w VII Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych Kamień Pomorski 2017 byli również reprezentanci naszych szkół tj. Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej oraz Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. Uczniowie z Wysokiej Kamieńskiej za swoją pracę aktorską i przedstawienie otrzymali wyróżnienie. W gronie laureatów tegorocznego Przeglądu Misteriów Bożonarodzeniowych znaleźli się m. in. uczniowie golczewskiej szkoły. Grupa młodych aktorów pod kierownictwem pani Danuty Grzejszczak i pani Renaty Baraniak zaprezentowała przedstawienie, które w opinii jury zasłużyło na miejsce w gronie najlepszych.
    Honorowy Patronat nad VII Przeglądem Misteriów Bożonarodzeniowych Kamień Pomorski 2017 objął m.in. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk.
    Najmłodszym artystom ze szkół w Wysokiej Kamieńskiej i Golczewie gorąco gratulujemy wyróżnień i nagród.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia