Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2016-10-20 11:54:08

Zajęcia z zakresu racjonalnej gospodarki odpadami

     W dniach 18 i 19 października zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne z zakresu racjonalnej gospodarki odpadami dla uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.

   Głównym celem zajęć było rozwijanie wśród uczniów świadomości ekologicznej dotyczącej zagospodarowania odpadami, ich segregacji oraz szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Przedstawione zostały także zasady działania Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie. Zajęcia miały charakter interaktywny, mający zachęcić dzieci do aktywnego udziału w zajęciach.
   Szkolenie zostało przeprowadzone przez pracowników Celowego Związku Gmin R-XXI w Nowogardzie przy współpracy z Urzędem Miejskim w Golczewie.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia